Moncler SpA engages in the production and distribution of clothing for men, women, and children under the Moncler and Stone Island brand name. The company is headquartered in Milan, Milano. The company went IPO on 2013-12-16. The firm designs, produces and distributes clothing and accessories through Moncler brand. Moncler SpA manufactures collections for women, men and children. The firm offers mainly sportswear, outerwear, knitwear and skiwear, including jackets, shoes, sweaters, trousers, bags, shirts, tops, gloves, hats and sunglasses, among others. Moncler SpA trades its products through approximately 122 stores, as well as through the wholesale distribution channel. Moncler SpA operates in approximately 66 countries, including Austria, France, Germany, Switzerland, Turkey, China, Hong Kong, Japan, Taiwan and the United States, among others.
Milyon USD cinsinden finanslar. Mali yıl Şubat - Ocak'tır.
Breakdown
TTM
12/31/2025
06/30/2025
12/31/2024
06/30/2024
12/31/2023
Hasılat
3,132
1,906
1,225
1,878
1,230
1,847
Hasılat Artışı (YoY)
1%
1%
0%
2%
8%
10%
Satınalma Maliyeti
685
402
283
395
287
397
Brüt Kâr
2,446
1,504
941
1,483
943
1,449
Satış, Genel ve İdari
1,326
714
612
697
559
773
Araştırma ve Geliştirme
--
--
--
--
--
--
İşletme Giderleri
1,525
815
709
825
684
773
Diğer Finansman Gelirleri (Giderleri)
--
--
--
--
--
--
Kâr Öncesi Gelir
887
668
218
652
257
664
Kira Vergisi Gideri
260
195
64
193
76
197
Net Kâr
626
473
153
458
180
466
Net Income Growth
Kâr Artışı
-2%
3%
-15%
-2%
24%
18%
Dolaşım Daki Hisse Senetleri (Dilüte Edilmiş)
271.6
271.6
271.33
270.6
270.43
271.45
Hisse Değişimi (Yıllık Üst Üste)
0%
0%
0%
0%
0%
0%
EPS (Diluted)
2.3
1.74
0.56
1.69
0.66
1.71
EPS Artışı
-2%
3%
-15%
-1%
24%
19%
Öz sermaye akışı
740
632
107
559
234
688
Hisse Başı Öz Kaynak Akışı
--
--
--
--
--
--
Brüt Karşılık
78.09%
78.9%
76.81%
78.96%
76.66%
78.45%
Faaliyet Kâr Marjı
29.37%
36.09%
18.93%
34.98%
20.97%
36.59%
Kâr Marjı
19.98%
24.81%
12.48%
24.38%
14.63%
25.23%
Özsermaye Karlılık Oranı
23.62%
33.15%
8.73%
29.76%
19.02%
37.24%
EBITDA
1,118
789
329
785
383
825
EBITDA Marjinali
35.69%
41.39%
26.85%
41.79%
31.13%
44.66%
D&A EBITDA için
198
101
97
128
125
149
Faaliyet Kârı
920
688
232
657
258
676
Faaliyet Kâr Marjı
29.37%
36.09%
18.93%
34.98%
20.97%
36.59%
Verilen Vergi Oranı
29.31%
29.19%
29.35%
29.6%
29.57%
29.66%
Follow-Up Questions
Moncler S.p.A.'in temel mali tabloları nelerdir?
Son mali tabloya (Form-10K) göre, Moncler S.p.A.'in toplam varlıkları $0 olup, net kayıp $0'dir.
MONRY'ün temel finansal oranları nelerdir?
Moncler S.p.A.'in cari oranı 0, net kâr marjı 0, hisse başına satış $0'dir.
Moncler S.p.A.'in geliri segment veya coğrafya bazında nasıl dağılıyor?
Moncler S.p.A. en büyük gelir kaynağı Moncler DTC olup, en son kar bildiriminde geliri 2,359,610,000 dir. Coğrafi olarak, Moncler Asia , Moncler S.p.A. için ana pazar olup, geliri 1,416,039,000 dir.
Moncler S.p.A. kârlı mı?
hayır, son mali tablolara göre Moncler S.p.A.'in net kayıp $0'dir.
Moncler S.p.A.'in herhangi bir yükümlülüğü var mı?
hayır, Moncler S.p.A.'in yükümlülüğü 0'dir.
Moncler S.p.A.'in tedavüldeki hisse sayısı kaçtır?
Moncler S.p.A.'in toplam tedavüldeki hisse sayısı 0'dir.